Donează

Clubul Rotary Dej susține proiecte dedicate comunității si pentru aceasta are nevoie de fonduri.

Rotary Club Dej apelează la toți cei care cred în misiunea și valorile asociației noastre, contribuția dumneavoastră fiind esențială pentru implementarea proiectelor noastre.

Plata instant cu cardul

Transfer bancar în conturile asociației

Dacă doriți să ne susțineți cauzele o puteți face donând suma dorită în contul nostru bancar, cu mențiunea ”Donație”. Orice sumă contează!

• RON        RO17BTRLRONCRT0585253701

Banca: BANCA TRANSILVANIA

Donare de produse

Acceptăm cu bucurie donații în produse sau servicii, un mod simplu de a ajutăVa rugăm  ne contactați pentru a stabilii detaliile.

Îţi mulţumim mult pentru orice modalitate prin care alegi să te implici şi să contribui către un viitor mai bun pentru noi toți.

MULȚUMIM!